-25%

Правосмукалка Sinbo SVC 8605

2.990,00 ден

Правосмукалка Sinbo SVC 8605

Нема залиха

SKU: 8693807249134 Категорија:
Додај во листа на желби
Додај во листа на желби

Опис

Моќност, W 1000 W
Батерија /
Безжична употреба не
Бучност 86 dBA
Волумен на садот за прашина 3 l
Филтри ХЕПА филтер
Еко функција да
Гаранција 24 месеци

Дополнителни информации

Производител

Sinbo

Моќност

1000W

Оценки

Сеуште нема оценки.

Само најавени корисници што го купиле овој производ можат да остават оценка.