-13%

Vox MONSOON 2408

5.890,00 ден

Правосмукалка

Додај во листа на желби
Додај во листа на желби
SKU: 8606019603465 Категорија:

Опис

Моќност: 2400 W
Капацитет на кеса: 3,5 л
Регулатор на моќност
Тип на цевка: метална
HEPA 13 филтер – Висока ефикасност при задржувањето на малите честички прашина. Тие не излегуваат од уредот за време на вшмукување, остануваат во филтерот, додека од правосмукалката излегува чист воздух….
Индикатор за полна ќеса, две четки за вшмукување, автоматско намотување на кабелот
Ниво на бучава: 60 dB
Димензии (Ш x В x Д): 46 x 25.5 x 30.6 cm
Гаранција – 25 месеци

Дополнителни информации

Производител

Vox

Моќност

400W

Оценки

Сеуште нема оценки.

Само најавени корисници што го купиле овој производ можат да остават оценка.