-14%

Vox SL213

1.280,00 ден

Правосмукалка

Додај во листа на желби
Додај во листа на желби
SKU: 8606019601591 Категорија:

Опис

Моќност: 25 W
Едноставно празнење и чистење на садот за прашина
Батерии за полнење кои се безбедни за животната средина
Начин на работа на вшумукавње: Сува и влажна правосмукалка
Тивко работење
Гаранција – 25 месеци

Дополнителни информации

Производител

Vox

Моќност

25W

Оценки

Сеуште нема оценки.

Само најавени корисници што го купиле овој производ можат да остават оценка.