-33%

Vox MC7002

1.390,00 ден

Сецкалка

Додај во листа на желби
Додај во листа на желби
SKU: 8606019600426 Категорија:

Опис

Моќност: 300 W
Капацитет на садот: 1 л
2 брзини
Стаклен сад
Лесен, компактен и едноставен за складирање
Погоден за користење во микробранова печка
Заоблен нож од не’рѓосувачки челик
Универзален нож од не’рѓосувачки челик
Пулс копче за инстантна контрола
Можност за кршење на мраз
Гаранција – 25 месеци

Дополнителни информации

Производител

Vox

Оценки

Сеуште нема оценки.

Само најавени корисници што го купиле овој производ можат да остават оценка.