-19%
Нарачка над 3000 ден. можете да ја купите на рати преку IuteCredit, почнувајќи од 180 ден месечно.

Vox MC7002

1.690 ден

Сецкалка

Додај во листа на желби
Додај во листа на желби
SKU: 8606019600426 Категорија:

Опис

Моќност: 300 W
Капацитет на садот: 1 л
2 брзини
Стаклен сад
Лесен, компактен и едноставен за складирање
Погоден за користење во микробранова печка
Заоблен нож од не’рѓосувачки челик
Универзален нож од не’рѓосувачки челик
Пулс копче за инстантна контрола
Можност за кршење на мраз
Гаранција – 25 месеци

Дополнителни информации

Производител

Vox

Оценки

Сеуште нема оценки.

Само најавени корисници што го купиле овој производ можат да остават оценка.