-31%

Chopper Vox MC 406

1.090,00 ден

Сецкалка

Додај во листа на желби
Додај во листа на желби
SKU: 8606019606268 Категорија:

Опис

Моќност, W 500
Kапацитет на садот 1 l
Број на брзини 2
Број на ножеви 2
Дополнителни информации
Лесен и компактен за лесно складирање
Сечење на тврд зеленчук
Дробење на мраз
Сите делови се мијат во машина за садови
Гаранција 25 месеци

Дополнителни информации

Производител

Vox

Моќност

500W

Оценки

Сеуште нема оценки.

Само најавени корисници што го купиле овој производ можат да остават оценка.