-13%

Vox MC9005

2.090,00 ден

Сецкалка

Додај во листа на желби
Додај во листа на желби
SKU: 8606019602963 Категорија:

Опис

Стаклен сад
Сад за сецкање на тврд зеленчук, овошје и мраз
Лесен, компактен и едноставен за складирање
Погоден за употреба во микробранова печка
Заоблен нож од не’рѓосувачки челик за максимум ефект
Гаранција – 25 месеци

Дополнителни информации

Производител

Vox

Оценки

Сеуште нема оценки.

Само најавени корисници што го купиле овој производ можат да остават оценка.