-14%

Vox MC366

1.190,00 ден

Сецкалка

Нема залиха

SKU: 8606019605353 Категорија:
Додај во листа на желби
Додај во листа на желби

Опис

Моќност: 300 W
Капацитет: 1 л
Број на брзини: 1
Број на ножеви: 2
Можност за сецкање на тврд зеленчук и овошје
Сите делови се мијат во машина за садови
Гаранција: 25 месеци

Дополнителни информации

Производител

Vox

Оценки

Сеуште нема оценки.

Само најавени корисници што го купиле овој производ можат да остават оценка.