-20%

Vox MC8506

1.190,00 ден

Сецкалка

По нарачка

Категорија:
Додај во листа на желби
Додај во листа на желби

Опис

Моќност – 320 W
Стаклен сад – Сад во кој е возможно сецкање на тврдо овошје, зеленчук и мраз
Лесно и компактабилно за складирање
Капацитет на сад – 1 л
Садот се пере во машина за перење садови, исто така погоден е за користење во микробранова печка. Универзален нож од нерѓосувачки челик, прилагоден за перење на висока температура, пулсно копче за моментална контрола
Гаранција – 25 месеци

Дополнителни информации

Производител

Vox

Оценки

Сеуште нема оценки.

Само најавени корисници што го купиле овој производ можат да остават оценка.