Gorenje S500GW

1.990,00 ден

Сецко

Додај во листа на желби
Додај во листа на желби
SKU: 3838782058905 Категорија:

Опис

Тип на апарат: Сецко
Материјал на куќиште: Пластика + метал
Тип на моторот: AC мотор за сигурно работење
Материјал на ножот: Нерѓосувачки челик SUS 301
Тип на сечилото за сечкање: Двојно сечило
Моќност на моторот (max): 500 W
Капацитет на садот за сечкање: 1 l
Дисплеј: Не
On/off копче: Копче за инстантна моќност – On/off со заштитник
Регулација на брзината: Не
Турбо-копче за инстантно зголемување на моќноста: Да
Осветлени копчиња за подобар преглед и едноставно управување: Не
Безбедно за миење во машина за садови за лесно и ефикасно чистење: Да
Скала за мерење на садот за совршено точно дозирање: Да
Рачка: Рачка на садот
Садови за готвење: Стаклен сад за мешање кој дозволува целосна контрола врз процесот
Заштита од прегревање за дополнителна безбедност: Не
Сигурносен прекинувач за совршена безбедност: Да
Додатоци: Високо ефективно матењe, Ефикасно сечило за сечкање
Ногарки за стабилност: Гумени ногарки за стабилност

Дополнителни информации

Производител

Gorenje

Моќност

500W

Оценки

Сеуште нема оценки.

Само најавени корисници што го купиле овој производ можат да остават оценка.