-36%

Chopper Vox MC 393

890,00 ден

Сецкалка

Додај во листа на желби
Додај во листа на желби
SKU: 8606019606275 Категорија:

Опис

Моќност, W 200
Kапацитет на садот 0,5 l
Број на брзини 1
Дополнителни информации
Лесен и компактен за лесно складирање
Гаранција 25 месеци

Дополнителни информации

Производител

Vox

Моќност

200 W

Оценки

Сеуште нема оценки.

Само најавени корисници што го купиле овој производ можат да остават оценка.