-14%
Нарачка над 3000 ден. можете да ја купите на рати преку IuteCredit, почнувајќи од 180 ден месечно.

Vox MC353

1.190 ден

Сецкалка

Додај во листа на желби
Додај во листа на желби
SKU: 8606107731698 Категорија:

Опис

Моќност: 200 W
Капацитет на садот: 300 мл
Садот се мие во машина за садови и може да се користи во микробранова печка
Универзален нож од не’рѓосувачки челик
Гаранција – 25 месеци

Дополнителни информации

Производител

Vox

Оценки

Сеуште нема оценки.

Само најавени корисници што го купиле овој производ можат да остават оценка.