-29%

Vox MC7005

1.490,00 ден

Сецкалка

Додај во листа на желби
Додај во листа на желби
SKU: 8606019600433 Категорија:

Опис

Моќност: 400 W
Капацитет на садот: 1.5 л
2 Брзини
Стаклен сад
Садот се мие во машина за садови и може да се користи во микробранова печка
Универзален нож од не’рѓосувачки челик
Пулсно копче за инстантна контрола
Гаранција – 25 месеци

Дополнителни информации

Производител

Vox

Оценки

Сеуште нема оценки.

Само најавени корисници што го купиле овој производ можат да остават оценка.