-25%

Vox MC355

1.190,00 ден

Сецкалка

Додај во листа на желби
Додај во листа на желби
SKU: 8606019603571 Категорија:

Опис

Моќност: 300 W
Капацитет на садот: 1 л
Број на брзини: 1
Број на ножеви: 2
Сите делови се перат во машина за садови
Овозможува сецкање на тврдо овошје и зеленчук
Димензии (Ш x В x Д): 8.7 x 8.2 x 18.7 cm
Гаранција – 25 месеци

Дополнителни информации

Производител

Vox

Оценки

Сеуште нема оценки.

Само најавени корисници што го купиле овој производ можат да остават оценка.