-30%

Chopper Vox MC 400

1.190,00 ден

Сецкалка

Додај во листа на желби
Додај во листа на желби
SKU: 8606019606244 Категорија:

Опис

Моќност, W 300
Kапацитет на садот 1 l
Број на брзини 2
Број на ножеви 2
Дополнителни информации
Лесен и компактен за лесно складирање
Сечење на тврд зеленчук
Без компоненти БПА
Сите делови се мијат во машина за садови
Гаранција 25 месеци

Дополнителни информации

Производител

Vox

Моќност

300W

Оценки

Сеуште нема оценки.

Само најавени корисници што го купиле овој производ можат да остават оценка.