Нарачка над 3000 ден. можете да ја купите на рати преку IuteCredit, почнувајќи од 1200 ден месечно.

Vox KK 3600 SF

20.490 ден

Комбиниран фрижидер

Додај во листа на желби
Додај во листа на желби
SKU: 8606019604998 Категорија:
Купи со IuteCredit

Опис

Волумен на фрижидерот: 230 л
Волумен на замрзнувачот: 106 л
4 полици, 3 прегради на врата, 1 фиока
3 фиоки за замрзнување
Антибактериска заштита, внатрешно LED светло, голема фиока за овошје и зеленчук
Промена на смерот на отворање на вратата
Гас: R600a
Енергетска класа: А+
Потрошувачка на енергија годишно: 306 kWh
Тивок при работа
Бучава: 39 dB
Димензии (ШxВxД): 595 x 1860 x 650 mm
Боја: сива
Гаранција: 60 месеци

Дополнителни информации

Производител

Vox

Оценки

Сеуште нема оценки.

Само најавени корисници што го купиле овој производ можат да остават оценка.