Нарачка над 3000 ден. можете да ја купите на рати преку IuteCredit, почнувајќи од 1170 ден месечно.

Vox KK 3400 SF

19.990 ден

Комбиниран фрижидер

Додај во листа на желби
Додај во листа на желби
SKU: 8606019604950 Категорија:
Купи со IuteCredit

Опис

Волумен: фрижидер – 202 л, замрзнувач – 84 л
4 стаклени полици, 4 прегради на врата, 1 фиока
3 фиоки и 2 полици во замрзнувач
Антибактериска заштита, внатрешно светло
Голема фиока за овошје и зеленчук
Механичка контрола
Статичен – less frost систем за ладење
Автоматски/мануелен систем за одмрзнување
Промена на смерот на отворање на вратите
Потрошувачка на енергија годишно: 264 kWh
Бучава: 40 dB
Димензии (ШxВxД): 540 x 1800 x 595 mm
Боја: сива
Гаранција: 60 месеци

Дополнителни информации

Производител

Vox

Оценки

Сеуште нема оценки.

Само најавени корисници што го купиле овој производ можат да остават оценка.