Vox KK 3600 F

20.990,00 ден

Комбиниран фрижидер

Нема залиха

SKU: 8606019604981 Категорија:
Додај во листа на желби
Додај во листа на желби

Опис

Волумен: фрижидер – 230 л, замрзнувач – 106 л
4 стаклени полици, 3 прегради на врата, 1 фиока
3 фиоки во замрзнувач
Внатрешно светло, тивок при работа
Механичка контрола
Статичен – less frost систем за ладење
Автоматски/мануелен систем за одмрзнување
Промена на смерот на отворање на вратите
Потрошувачка на енергија годишно: 306 kWh
Бучава: 39 dB
Димензии (ШxВxД): 595 x 1850 x 650 mm
Боја: бела
Гаранција: 60 месеци

Дополнителни информации

Производител

Vox

Оценки

Сеуште нема оценки.

Само најавени корисници што го купиле овој производ можат да остават оценка.