-15%

Vox KK 3300

15.490,00 ден

Комбиниран фрижидер

Нема залиха

SKU: 8606019600464 Категорија:
Додај во листа на желби
Додај во листа на желби

Опис

Волумен: фрижидер – 184 л, замрзнувач – 84 л
4 полици, 4 прегради на врата, 1 фиока
3 фиоки во замрзнувач
Промена на смерот на отворање на вратите
Енергетска класа: А+
Потрошувачка на енергија годишно: 257 kWh
Бучава: 41 dB
Димензии (ШxВxД): 540 x 1700 x 595 mm
Боја: бела
Гаранција: 60 месеци

Дополнителни информации

Производител

Vox

Оценки

Сеуште нема оценки.

Само најавени корисници што го купиле овој производ можат да остават оценка.