Vox NF 3833 AF

32.890,00 ден

Комбиниран фрижидер

Додај во листа на желби
Додај во листа на желби
SKU: 8606019605070 Категорија:

Опис

Волумен: фрижидер – 266 л, замрзнувач – 94 л
4 стаклени полици, 4 прегради на врата, 2 фиоки
3 фиоки и 2 полици во замрзнувач
Антибактериска заштита, внатрешно светло, multi cooling систем, режим за штедење на енергија,
режим за брзо ладење, режим за брзо замрзнување
Електронска контрола
No frost систем за ладење
Автоматски систем за одмрзнување
Промена на смерот на отворање на вратите
Потрошувачка на енергија годишно: 349 kWh
Бучава: 42 dB
Димензии (ШxВxД): 595 x 2010 x 650 mm
Боја: антрацит сива
Гаранција: 60 месеци

Дополнителни информации

Производител

Vox

Оценки

Сеуште нема оценки.

Само најавени корисници што го купиле овој производ можат да остават оценка.