-9%
Нарачка над 3000 ден. можете да ја купите на рати преку IuteCredit, почнувајќи од 1430 ден месечно.

Vox NF 3830 W

24.490 ден

Комбиниран фрижидер

Додај во листа на желби
Додај во листа на желби
SKU: 8606108649084 Категорија:
Купи со IuteCredit

Опис

Волумен: фрижидер – 266 л, замрзнувач – 94 л
4 полици, 3 прегради на врата, 1 фиока
3 фиоки во замрзнувач
Промена на смерот на отворање на вратите
No frost технологија, multi-cooling систем
Енергетска класа: А+
Потрошувачка на енергија годишно: 349 kWh
Бучава: 42 dB
Димензии (ШxВxД): 595 x 2010 x 650 mm
Боја: бела
Гаранција: 60 месеци

Дополнителни информации

Производител

Vox

Оценки

Сеуште нема оценки.

Само најавени корисници што го купиле овој производ можат да остават оценка.