-7%

Vox NF 3830 IX

25.990,00 ден

Комбиниран фрижидер

Нема залиха

SKU: 8606108649091 Категорија:
Додај во листа на желби
Додај во листа на желби

Опис

Волумен: фрижидер – 266 л, замрзнувач – 94 л
4 полици, 3 прегради на врата, 1 фиока
3 фиоки во замрзнувач
Промена на смерот на отворање на вратите
No frost технологија, multi-cooling систем
Енергетска класа: А+
Потрошувачка на енергија годишно: 349 kWh
Бучава: 42 dB
Димензии (ШxВxД): 595 x 2010 x 650 mm
Боја: сива (Inox)
Гаранција: 60 месеци

Дополнителни информации

Производител

Vox

Оценки

Сеуште нема оценки.

Само најавени корисници што го купиле овој производ можат да остават оценка.