Vox KK 3300 F

17.590,00 ден

Комбиниран фрижидер

Додај во листа на желби
Додај во листа на желби
SKU: 8606019604943 Категорија:

Опис

Волумен: фрижидер – 184 л, замрзнувач – 84 л
4 стаклени полици, 4 прегради на врата, 1 фиока
3 фиоки во замрзнувач
Антибактериска заштита, внатрешно светло, тивок при работа
Голема фиока за овошје и зеленчук
Механичка контрола
Статичен – less frost систем за ладење
Автоматски/мануелен систем за одмрзнување
Промена на смерот на отворање на вратите
Потрошувачка на енергија годишно: 257 kWh
Бучава: 40 dB
Димензии (ШxВxД): 540 x 1700 x 595 mm
Боја: бела
Гаранција: 60 месеци

Дополнителни информации

Производител

Vox

Оценки

Сеуште нема оценки.

Само најавени корисници што го купиле овој производ можат да остават оценка.