-7%

Vox KG 2500 SF

14.990,00 ден

Комбиниран фрижидер

Нема залиха

SKU: 8606019604899 Категорија:
Додај во листа на желби
Додај во листа на желби

Опис

Волумен: фрижидер – 171 л, замрзнувач – 42 л
4 стаклени полици, 4 прегради на врата, 1 фиока
1 полица во замрзнувач
Антибактериска заштита, внатрешно светло, тивок при работа
Механичка контрола
Статичен – less frost систем за ладење
Автоматски/мануелен систем за одмрзнување
Промена на смерот на отворање на вратите
Потрошувачка на енергија годишно: 212 kWh
Бучава: 41 dB
Димензии (ШxВxД): 540 x 1440 x 570 mm
Боја: сива
Гаранција: 60 месеци

Дополнителни информации

Производител

Vox

Оценки

Сеуште нема оценки.

Само најавени корисници што го купиле овој производ можат да остават оценка.