Vox KK 3400 S

16.990,00 ден

Комбиниран фрижидер

Нема залиха

Додај во листа на желби
Додај во листа на желби

Опис

Волумен на фрижидерот: 202 л
Волумен на замрзнувачот: 84 л
4 полици, 4 прегради на врата, 1 фиока
3 фиоки за замрзнување
Промена на смерот на отворање на вратата
Гас: R600a
Енергетска класа: А+
Потрошувачка на енергија годишно: 264 kWh
Тивок при работа
Бучава: 41 dB
Димензии (ШxВxД): 540 x 1800 x 595 mm
Боја: сива
Гаранција: 60 месеци

Дополнителни информации

Производител

Vox

Оценки

Сеуште нема оценки.

Само најавени корисници што го купиле овој производ можат да остават оценка.