-12%

Vox NF 3735 IXF

29.990,00 ден

Комбиниран фрижидер

Додај во листа на желби
Додај во листа на желби
SKU: 8606019605025 Категорија:

Опис

Волумен: фрижидер – 230 л, замрзнувач – 101 л
3 полици, 3 прегради на врата, 2 фиоки
2 полици, 3 фиоки во замрзнувач
Автоматски систем за одмрзнување
Антибактериска заштита, внатрешно LED светло, голема фиока за овошје и зеленчук
режим за штедење на енергија, режим за брзо ладење, диспензер за вода, дисплеј
No frost технологија, multi cooling систем
Промена на смерот на отворање на вратите
Потрошувачка на енергија годишно: 313 kWh
Бучава: 41 dB
Димензии (ШxВxД): 595 x 1860 x 650 mm
Боја: сива (Inox)
Гаранција: 60 месеци

Дополнителни информации

Производител

Vox

Оценки

Сеуште нема оценки.

Само најавени корисници што го купиле овој производ можат да остават оценка.