Vox NF 465

27.490,00 ден

Комбиниран фрижидер

По нарачка

Додај во листа на желби
Додај во листа на желби

Опис

Волумен: фрижидер – 335 л, замрзнувач – 97 л
3 полици, 3 прегради на врата, 2 фиоки
1 полица, 2 прегради на врата во замрзнувач
Промена на смерот на отворање на вратите
No frost технологија
Енергетска класа: А+
Потрошувачка на енергија годишно: 379 kWh
Бучава: 42 dB
Димензии (ШxВxД): 700 x 1830 x 720 mm
Боја: бела
Гаранција: 60 месеци

Дополнителни информации

Производител

Vox

Оценки

Сеуште нема оценки.

Само најавени корисници што го купиле овој производ можат да остават оценка.