-8%

Vox NF 465 INOX

28.990,00 ден

Комбиниран фрижидер

Нема залиха

SKU: 8606106512403 Категорија:
Додај во листа на желби
Додај во листа на желби

Опис

Волумен: фрижидер – 337 л, замрзнувач – 98 л
3 полици, 4 прегради на врата, 3 фиоки
1 полица, 2 прегради на врата во замрзнувач
Промена на смерот на отворање на вратите
Антибактериска заштита, внатрешно LED светло
No frost технологија, тивок при работа
Автоматски систем за одмрзнување
Потрошувачка на енергија годишно: 311 kWh
Бучава: 41 dB
Димензии (ШxВxД): 700 x 1830 x 720 mm
Боја: сива (Inox)
Гаранција: 60 месеци

Дополнителни информации

Производител

Vox

Оценки

Сеуште нема оценки.

Само најавени корисници што го купиле овој производ можат да остават оценка.