Нарачка над 3000 ден. можете да ја купите на рати преку IuteCredit, почнувајќи од 1140 ден месечно.

Vox KK 3600

19.490 ден

Комбиниран фрижидер

Додај во листа на желби
Додај во листа на желби
SKU: 8606019600228 Категорија:
Купи со IuteCredit

Опис

Волумен: фрижидер – 230л, замрзнувач – 106л
4 полици, 3 прегради на врата, 1 фиока
3 фиоки во замрзнувач
Промена на смерот на отворање на вратите
Енергетска класа: А+
Потрошувачка на енергија годишно: 306 kWh
Бучава: 41 dB
Димензии (ШxВxД): 595 x 1860 x 650 mm
Боја: бела
Гаранција: 60 месеци

Дополнителни информации

Производител

Vox

Оценки

Сеуште нема оценки.

Само најавени корисници што го купиле овој производ можат да остават оценка.