-13%
Нарачка над 3000 ден. можете да ја купите на рати преку IuteCredit, почнувајќи од 200 ден месечно.

Vox KG3353

3.490 ден

Електрична скара

Не е на залиха

SKU: 8606019601324 Категорија:
Додај во листа на желби
Додај во листа на желби
Купи со IuteCredit

Опис

Контактна скара
Сад за складирање на вишокот маснотии, светлосни сигнали, елегантен инокс дизајн, простор за чување на каблите
Нелепливи плочи што овозможуваат исклучително лесно чистење
Термостат – подесување на температура
Гаранција – 25 месеци

Дополнителни информации

Производител

Vox

Оценки

Сеуште нема оценки.

Само најавени корисници што го купиле овој производ можат да остават оценка.