-50%

Vox GB1000

1.990,00 ден

Електрична скара

Додај во листа на желби
Додај во листа на желби
SKU: 8606019601362 Категорија: Ознака:

Опис

Тип на производ Електрична скара
Моќност, W 2000
Контрола на грејач термостат – подесување на температура
Дополнителни информации тефлонски, нелепливи плочи што многу лесно се чистат
сад за отстранување на вишокот на маснотии
Димензии на плоча (ШxВ), cm 50.8 х 25,5
Гаранција 25 месеци

Дополнителни информации

Производител

Vox

Моќност

2000 W

Оценки

Сеуште нема оценки.

Само најавени корисници што го купиле овој производ можат да остават оценка.