-52%

Vox GB1003

2.090,00 ден

Електрична скара

Додај во листа на желби
Додај во листа на желби
SKU: 8606019605377 Категорија: Ознака:

Опис

Тип на производ Електрична скара
Моќност, W 1600
Контрола на грејач термостат – подесување на температура
Додатоци стаклен капак, за полесно складирање и повкусни оброци
Дополнителни информации алуминиумски плочи што многу лесно се чистат
сад за отстранување на вишокот на маснотии
рамна плоча + плоча за скара
Димензии на плоча (ШxВ), cm 40.6 x 25.2
Гаранција 25 месеци

Дополнителни информации

Производител

Vox

Моќност

1600W

Оценки

Сеуште нема оценки.

Само најавени корисници што го купиле овој производ можат да остават оценка.