Нарачка над 3000 ден. можете да ја купите на рати преку IuteCredit, почнувајќи од 180 ден месечно.

Vox GB1003

2.690 ден

Електрична скара

Додај во листа на желби
Додај во листа на желби
SKU: 8606019605377 Категорија:

Опис

Електрична скара
Моќност: 1600 W
Вишокот масло лесно се отстранува
Термостат: подесување на температура
Стаклен капак, за полесно складирање и повкусни оброци
Алуминиумски плочи што овозможуваат екстремно лесно чистење
Рамна плоча + плоча за скара
Димензии на плочата: 40.6 x 25.2 cm
Гаранција: 25 месеци

Дополнителни информации

Производител

Vox

Оценки

Сеуште нема оценки.

Само најавени корисници што го купиле овој производ можат да остават оценка.