-14%

Електрична скара Gorenje TG2514B

3.690,00 ден

Електрична скара

Додај во листа на желби
Додај во листа на желби
SKU: 3838942131547 Категорија:

Опис

Моќност на грејачот W 1400
Површина за печење (ШxВ) 37 x 27
Големина на плочата за печење XXL
Температурни нивоа 5
Тефлонска плоча Еднострана плоча што се отстранува
Грејач Конвенционален грејач
Димензии (Ш х В х Д), мм 535 x 74 x 282
Тежина, КГ 3.2
Дополнителни функции Слој на плочата кој не се лепи за оптимални резултати
Црвен индикатор за работа
Индикатор на температура
Одводен канал за истекување на маслото
Рачка за пренесување
Гаранција 24 месеци

Дополнителни информации

Производител

Gorenje

Оценки

Сеуште нема оценки.

Само најавени корисници што го купиле овој производ можат да остават оценка.