Нарачка над 3000 ден. можете да ја купите на рати преку IuteCredit, почнувајќи од 200 ден месечно.

Gorenje KR1800SDP

3.350 ден

Контактен грил

Додај во листа на желби
Додај во листа на желби
SKU: 3838782070037 Категорија:
Купи со IuteCredit

Опис

Тип на апарат: Контактен грил
Материјал на плочата: Алуминиум
Површина за печење (ШxВ): 34X23
Температурни нивоа: 4
Број на нивоа на печење: 4
Дисплеј: Не
Индикатор на температура: Да
Индикатор за работење: Портокалова
Слој на плочата за оптимални резултати: Слој на плочата кој не се лепи за оптимални резултати
Прилагодување на висината: Да
Одржување на топлина на веќе приготвено јадење (StayWarm): Не
Складирање во вертикална позиција: Да
Работна позиција: Отворено – затворено
Едноставно печење: Да
Двострани плочи: Да
Плоча за печење: Ребрасти плочи за печење
Тефлонска плоча: Плоча обложена со слој кој не се лепи
Грејач: Конвенционален грејач
Рачка за пренесување: Да
Флексибилна шарка: Да
Заклучување: Не
Должина на приклучен кабел: 0.9 m

Дополнителни информации

Производител

Gorenje

Оценки

Сеуште нема оценки.

Само најавени корисници што го купиле овој производ можат да остават оценка.