Gorenje KR1800SM

3.290,00 ден

Контактен грил

Додај во листа на желби
Додај во листа на желби
SKU: 3838782070044 Категорија:

Опис

Тип на апарат: Контактен грил
Материјал на плочата: Алуминиум
Површина за печење (ШxВ): 29X22
Температурни нивоа: 4
Број на нивоа на печење: 4
Индикатор на температура: Да
Индикатор за работење: Портокалова
Слој на плочата за оптимални резултати: Слој на плочата кој не се лепи за оптимални резултати
Прилагодување на висината: Да
Одржување на топлина на веќе приготвено јадење (StayWarm): Не
Складирање во вертикална позиција: Да
Работна позиција: Отворено – затворено
Двострани плочи: Не
Плоча за печење: Ребрасти плочи за печење
Тефлонска плоча: Еднострана плоча што се отстранува
Грејач: Конвенционален грејач
Рачка за пренесување: Да
Флексибилна шарка: Да
Должина на приклучен кабел: 0.9 m

Дополнителни информации

Производител

Gorenje

Оценки

Сеуште нема оценки.

Само најавени корисници што го купиле овој производ можат да остават оценка.