-11%

Електрична скара Gorenje TG2000LCB

4.890,00 ден

Нема залиха

SKU: 3838782178467 Категорија:
Додај во листа на желби
Додај во листа на желби

Опис

Моќност на грејачот 1800 W
Големина на плочата за печење  XXXL
Број на нивоа на печење 5
Термостат Аналоген
Димензии (ШxВxД) 515 х 108 х 325
Дополнителни информации Слој на плочата кој не се лепи за оптимални резултати
Прилагодување на висината
Одржување на топлина на веќе приготвено јадење (StayWarm)
Ребрасти плочи за печење
Плоча обложена со слој кој не се лепи
Сад за течност
Гумени ногарки за стабилност
Гаранција 24 месеци

Дополнителни информации

Производител

Gorenje

Оценки

Сеуште нема оценки.

Само најавени корисници што го купиле овој производ можат да остават оценка.