-17%
Нарачка над 3000 ден. можете да ја купите на рати преку IuteCredit, почнувајќи од 180 ден месечно.

Vox KG161

2.990 ден

Електрична скара

Додај во листа на желби
Додај во листа на желби
SKU: 8606019600167 Категорија:

Опис

Контактна скара
Моќност – 2000 W
Димензии на плочата – 24 x 24 cm
Сад за складирање на вишокот маснотии, топлотно изолирана рачка, светлосни сигнали
Eлегантен инокс дизајн, простор за чување на каблите
Нелепливи алуминиумски плочи што овозможуваат исклучително лесно чистење
Термостат – подесување на температура
Гаранција – 25 месеци

Дополнителни информации

Производител

Vox

Оценки

Сеуште нема оценки.

Само најавени корисници што го купиле овој производ можат да остават оценка.