-16%
Нарачка над 3000 ден. можете да ја купите на рати преку IuteCredit, почнувајќи од 180 ден месечно.

Vox KG160A

2.690 ден

Електрична скара

Додај во листа на желби
Додај во листа на желби
SKU: 8606019602659 Категорија:

Опис

Контактна скара
Моќност – 1500 W
Сад за складирање на вишокот маснотии, топлотна изолирана рачка, светлосни сигнали, елегантен инокс дизајн, простор за чување на каблите
Нелепливи плочи што овозможуваат исклучително лесно чистење
Термостат – подесување на температура
Димензии на плочата: 28 x 17 cm
Гаранција – 25 месеци

Дополнителни информации

Производител

Vox

Оценки

Сеуште нема оценки.

Само најавени корисници што го купиле овој производ можат да остават оценка.