Unitronic 1718 – Replacement Remote Control For LG

590 ден

Далечински управувач

Додај во листа на желби
Додај во листа на желби
SKU: 8023389739387 Категорија:

Опис

Заменски далечински управувач за LG TV сетови
Функции: Menu, AV, Teletext, Color
Компатибилен со сите LG модели
Нема потреба од програмирање, подготвен за употреба
Не ја губи меморијата при промена на батериите

Дополнителни информации

Производител

Unitronic

Оценки

Сеуште нема оценки.

Само најавени корисници што го купиле овој производ можат да остават оценка.