Unitronic 1718 – Replacement Remote Control For LG

590,00 ден

Далечински управувач

Додај во листа на желби
Додај во листа на желби
SKU: 8023389739387 Категорија:

Опис

Заменски далечински управувач за LG TV сетови
Функции: Menu, AV, Teletext, Color
Компатибилен со сите LG модели
Нема потреба од програмирање, подготвен за употреба
Не ја губи меморијата при промена на батериите

Дополнителни информации

Производител

Unitronic

Оценки

Сеуште нема оценки.

Само најавени корисници што го купиле овој производ можат да остават оценка.