Unitronic 1705 – Replacement Remote Control For Toshiba

590,00 ден

Далечински управувач

Додај во листа на желби
Додај во листа на желби
SKU: 8023389739332 Категорија:

Опис

Заменски далечински управувач за Toshiba TV сетови
Функции: Menu, AV, Teletext, Color
Компатибилен со сите Toshiba модели
Нема потреба од програмирање, подготвен за употреба
Не ја губи меморијата при промена на батериите

Дополнителни информации

Производител

Unitronic

Оценки

Сеуште нема оценки.

Само најавени корисници што го купиле овој производ можат да остават оценка.