Unitronic 1721 – Replacement Remote Control For TFK VESTEL & BEKO

590,00 ден

Далечински управувач

Додај во листа на желби
Додај во листа на желби
SKU: 8023389739417 Категорија:

Опис

Заменски далечински управувач за Telefunken, Vestel & Beko TV сетови
Функции: Menu, AV, Teletext, Color
Компатибилен со сите Telefunken, Vestel & Beko модели
Нема потреба од програмирање, подготвен за употреба
Не ја губи меморијата при промена на батериите

Дополнителни информации

Производител

Unitronic

Оценки

Сеуште нема оценки.

Само најавени корисници што го купиле овој производ можат да остават оценка.