Unitronic 1706 – Replacement Remote Control For Sharp

590,00 ден

Далечински управувач

Нема залиха

SKU: 8023389739349 Категорија:
Додај во листа на желби
Додај во листа на желби

Опис

Заменски далечински управувач за Sharp TV сетови
Функции: Menu, AV, Teletext, Color
Компатибилен со сите Sharp модели
Нема потреба од програмирање, подготвен за употреба
Не ја губи меморијата при промена на батериите

Дополнителни информации

Производител

Unitronic

Оценки

Сеуште нема оценки.

Само најавени корисници што го купиле овој производ можат да остават оценка.