Unitronic 1727 – Replacement Remote Control For Grundig

590,00 ден

Далечински управувач

Нема залиха

SKU: 8023389739431 Категорија:
Додај во листа на желби
Додај во листа на желби

Опис

Заменски далечински управувач за Grundig TV сетови
Функции: Menu, AV, Teletext, Color
Компатибилен со сите Grundig модели
Нема потреба од програмирање, подготвен за употреба
Не ја губи меморијата при промена на батериите

Дополнителни информации

Производител

Unitronic

Оценки

Сеуште нема оценки.

Само најавени корисници што го купиле овој производ можат да остават оценка.