Unitronic 1708 – Replacement Remote Control For Multibrand

590,00 ден

Далечински управувач

Нема залиха

SKU: 8023389742813 Категорија:
Додај во листа на желби
Додај во листа на желби

Опис

Заменски далечински управувач за Multibrand TV сетови
Функции: Menu, AV, Teletext, Color
Компатибилен со сите Multibrand модели
Нема потреба од програмирање, подготвен за употреба
Не ја губи меморијата при промена на батериите

Дополнителни информации

Производител

Unitronic

Оценки

Сеуште нема оценки.

Само најавени корисници што го купиле овој производ можат да остават оценка.