Unitronic 1707 – Replacement Remote Control For Thomson

590 ден

Далечински управувач

Додај во листа на желби
Додај во листа на желби
SKU: 8023389739356 Категорија:

Опис

Заменски далечински управувач за Thomson TV сетови
Функции: Menu, AV, Teletext, Color
Компатибилен со сите Thomson модели
Нема потреба од програмирање, подготвен за употреба
Не ја губи меморијата при промена на батериите

Дополнителни информации

Производител

Unitronic

Оценки

Сеуште нема оценки.

Само најавени корисници што го купиле овој производ можат да остават оценка.