Нарачка над 3000 ден. можете да ја купите на рати преку IuteCredit, почнувајќи од 180 ден месечно.

Ruwido Symphony Digital

990 ден

Далечински управувач

Додај во листа на желби
Додај во листа на желби
SKU: 9006735648747 Категорија:

Опис

Со Ruwido Symphony Digital може да се замене секоја функција во повеќе од 10 000
различни stb контроли за неколку секунди. Потребен е само компјутер и USB кабел.
Поддржани уреди: stb (dvb-t/t2/c/s/s2)
Инфраред технологија
Може да се програмира

Дополнителни информации

Производител

Ruwido

Оценки

Сеуште нема оценки.

Само најавени корисници што го купиле овој производ можат да остават оценка.