-17%

MAG Remote Control

990,00 ден

универзален далечински управувач

Додај во листа на желби
Додај во листа на желби

Опис

Тип на апарат Универзален далечински управувач за MAG IPTV приемник
Максимална далечина, m 10
Технологија инфрацрвена
Гаранција 24 месеци

Дополнителни информации

Производител

Infomir

Оценки

Сеуште нема оценки.

Само најавени корисници што го купиле овој производ можат да остават оценка.