Unitronic 1719 – Replacement Remote Control For Philips

590,00 ден

Далечински управувач

Додај во листа на желби
Додај во листа на желби
SKU: 8023389739394 Категорија:

Опис

Заменски далечински управувач за Philips TV сетови
Функции: Menu, AV, Teletext, Color
Компатибилен со сите Philips модели
Нема потреба од програмирање, подготвен за употреба
Не ја губи меморијата при промена на батериите

Дополнителни информации

Производител

Unitronic

Оценки

Сеуште нема оценки.

Само најавени корисници што го купиле овој производ можат да остават оценка.