Unitronic 1717 – Replacement Remote Control For Sony

590,00 ден

Далечински управувач

Додај во листа на желби
Додај во листа на желби
SKU: 8023389739370 Категорија:

Опис

Заменски далечински управувач за Sony TV сетови
Функции: Menu, AV, Teletext, Color
Компатибилен со сите Sony модели
Нема потреба од програмирање, подготвен за употреба
Не ја губи меморијата при промена на батериите

Дополнителни информации

Производител

Unitronic

Оценки

Сеуште нема оценки.

Само најавени корисници што го купиле овој производ можат да остават оценка.