Stiebel PHB 21

15.090,00 ден

Проточен Бојлер

Нема залиха

SKU: 4017212340004 Категории: ,
Додај во листа на желби
Додај во листа на желби

Опис

Jачина од 21 kW
2 Степени на сила- се менуваат мануелно со копчето
Splashproof функција за инсталација во туш кабина и над када
Опсег на постигната температура од 30 °C до 60 °C
Енергетска класа: А
Номинален притисок на вода : 1 MPa/ 10 bar
Проток на вода 11,6  l/min
Гаранција: 24 месеци

 

Дополнителни информации

Производител

Stiebel

Оценки

Сеуште нема оценки.

Само најавени корисници што го купиле овој производ можат да остават оценка.