-12%

Vox WHM 1002

8.890,00 ден

Бојлер

Додај во листа на желби
Додај во листа на желби
SKU: 8606019604301 Категорија:

Опис

Моќност: 2000 W
Капацитет: 100 л
Начин на инсталација: вертикално на ѕидот
Механичка контрола, греач од не’рѓосувачки челик
Напон: 220 – 240 V
Термостат од 25 до 75 °C
Потрошувачка на електрична енергија годишно: 2768 kWh
Време на загревање од 10 до 65 °C: 200 мин.
Емајлиран внатрешен котел, отпорност на корозија, отпорност на притисок на вода
ефективна топлинска изолација, безбедносен вентил
Ниво на бучава: 15 dB
Димензии (Ш x В): 426 x 1047 мм
Гаранција: 5 години

Дополнителни информации

Моќност

2000 W

Производител

Vox

Оценки

Сеуште нема оценки.

Само најавени корисници што го купиле овој производ можат да остават оценка.